הצהרת נגישות

אתר זה מאופשר באמצעות ממשק נגישות עם ערך על חשיבות הנגישות עבור כל אחד ואחת מהמשתמשים שלנו. האתר מספק מגוון של פונקציונליות כדי לשפר את נוחות השימוש ולהגביר את הנגישות.

האתר מתאים לתקנים הבינלאומיים של WCAG 2.0, רמה AA. כדי להבטיח את הנגישות המלאה, אנו שומרים על התאמות שהוגרדו על ידי הגולש מתמשכות שמבוססות על המשוב של משתמשים ושיפורים בטכנולוגיה.

האתר נתמך ברוב הדפדפנים הנפוצים, כולל גרסאות אחוריות של דפדפנים אלה.

אנו מעריכים שימוש בכלים שונים להקלה על שימוש באתר, כולל:

  • מקלדת מונגשת לניווט
  • כפתורים לשינוי גודל הגופן
  • אפשרות לשנות את סוג הגופן
  • הדגשת קישורים וכותרות
  • תמיכה בתצוגה מנוגדת
  • הצגת תיאורי תמונות ומידע על אנימציות
  • הפעלה והשבתה של ניגודיות בהירה וכהה

אנו מודעים לעובדה שישנם חלקים באתר שטרם הונגשו ואנו ממשיכים לעבוד על מנת לשפר את נגישות האתר.

אם אתם נתקלים בבעיה או שאתם זקוקים לעזרה, נא לפנות אלינו בדוא”ל il.plumbertech@gmail.com. אנו מחויבים למשיב על כל בקשה או שאלה במהירות האפשרית.

תודה שאתם משתמשים באתר שלנו, צוות פלמברטק

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

סירטוני המלצות וכתבות על פלמברטק

בעמוד זה ריכזנו עבורכם את ההמלצות הרבות שקיבלנו מלקוחותינו המרוצים. בפלמברטק, חשוב לנו מעל הכל לספק את השירות הטוב ביותר ולוודא שכל לקוחותינו יהיו רגועים ומרוצים מהשירות שלנו. אנו גאים לראות את לקוחותינו מחייכים לאחר שסיימנו את העבודה בצורה המקצועית ביותר, ללא נזקים ובמחיר הוגן. תודה שבחרתם בפלמברטק, דותן בר-כליפה, מנכ"ל פלמברטק ביקורות בגוגל ביזניס

קרא עוד ›

ייבוש מצע סומסום

לקבל הצעת מחיר לייבוש מצע סומסום התקשרו עכשיו 077-444-7450 מידע על ייבוש מצע סומסום במאמר זה אנו מעניקים מבט מקיף על התהליך של ייבוש מצע סומסום, קיים שני סוגי מילוי נפוצים מתחת לריצפות: סומסום וחול. אם אתם מתמודדים עם מצב שבו מים נלכדים מתחת לרצפה? ייבוש תת-רצפתי הוא פתרון קסם. בשוק קיימות שתי שיטות עיקריות:

קרא עוד ›

הצהרת נגישות

אתר זה מאופשר באמצעות ממשק נגישות עם ערך על חשיבות הנגישות עבור כל אחד ואחת מהמשתמשים שלנו. האתר מספק מגוון של פונקציונליות כדי לשפר את נוחות השימוש ולהגביר את הנגישות. האתר מתאים לתקנים הבינלאומיים של WCAG 2.0, רמה AA. כדי להבטיח את הנגישות המלאה, אנו שומרים על התאמות שהוגרדו על ידי הגולש מתמשכות שמבוססות על

קרא עוד ›
×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן